Proč je vzduchová clona
správnou volbou

Problém

Únik tepla

Pokud se otevřou dveře výtápěné místnosti, venkovní chladný vzduch začne proudit spodním prostorem otevřených dveří a teplý vzduch z místnosti proudí vrchní částí dveří ven.

Tento jev zapříčiňuje zvýšení tepelné ztráty budovy a díky pronikání chladného vzduchu také snižuje komfort uvnitř místnosti.

Řešení

Instalace dveřní clony

Instalací energeticky úsporných dveřních clon AIRBLOC vytvoříte vzduchovou bariéru mezi venkovním a vnitřním klimatem a zredukujete nežádoucí efekt úniku teplého a vnikání chladného vzduchu do budovy.

Dveřní clony pracují při otevření dveří, ale mohou být také použity jako doplněk pro vytápění při zavřených dveřích.

Technologie

Maximální rychlost vzduchu

Clony Airbloc jsou navrženy s maximální rychlostí vzduchu, množ stvím vzduchu a optimální teplotou. Pouze správně navržené a přes plnou šířku otevřených dveří pracující dveřní clony splní vaše požadavky.

Průmyslové dveře potřebují pro efektivní oddělení venkovního a vnitřního prostoru velké množství vzduchu. Šíře trysek je důležitá protože díky velkému množství vzduchu je na ní závislá rychlost vzduchu. Jednotky s malým množstvím vzduchu a úzkými tryskami nedokáží dostatečně udržet chladný vzduch venku. Jednotky Airbloc mají trysky 155mm široké a spolu s velkým množstvím vzduchu dokáží vleice efektivně udržet chladný vzduch venku a tím zvýšit energetické úspory danné budovy.