Pojďme do toho
společně

Spolupráce pro firmy

Jsme dodavatelé vzduchových clon od nejkvalitnějších dodavatelů jako jsou Airbloc, Tecna apod. Hledáme firmy, se kterými se budeme podílet na instalaci těchto skvělých produktů pro naše zákazníky.

Hledáte zajímavou obchodní příležitost? Připojte se k nám a společně vytvořme nejlepší a nejefektivnější instalaci vzduchových clon. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Spolupráce pro projektanty

Máme rádi kvalitní spolupráce a rádi posouváme své výkony každým projektem o stupínek výš. Jste naladěni na stejné vlně a hledáte firmu, která má kvalitní reference a spousty spokojených zákazníků?

Pojďme do toho společně. Jste projektant se smyslem pro kvalitní práci? Přesně pro vás máme skvělou nabídku spolupráce. Neváhejte se nám ozvat a na podmínkách se domluvíme.

Spolupráce pro architekty

Preciznost. To je práce architekta. Hledáme vhodné architekty pro spolupráci, abychom společnými silami dotáhli každý projekt k dokonalosti.

Navrhujete architektické návrhy průmyslových a komerčních objektů? Řešíte se svými klienty umístění vzduchových clon pro jejich úsporu? Jsme firma s dlouholetou zkušeností a vždy nacházíme správná řešení. Máme za sebou desítky projektů. Zkuste nám napsat a domluvme si podmínky.